En ukrainien

Квебек (en ukrainien)

Квебек – Канаду було відкрито Жаком Картьє в 1534 році. Після нього було організовано іще декілька експедицій, і в 1608 році було засновано місто Квебек, що було задумане як столиця французької колонії Нова Франція.

Після численних конфліктів, у 1760 році Нова Франція стала британською колонією. Через деякий час сформувалося дві Канади: Низька Канада, яка займала територію в минулому Нової Франції, більш відома під назвою Квебек, і Висока Канада.

У 1868 році у Федерації Канада склалося так, що провінція Квебек стала однією з найважливіших частин країни з економічної, соціальної та політичної точок зору.

Врешті-решт, сьогодні Квебек продовжує бути однією з визначальних провінцій у розвитку Канади. Справді, у Квебеку проживає 8 мільйонами жителів, що складає більш ніж 20% населення Канади. Він має у своєму розпорядженні величезні природні ресурси, кваліфіковану робочу силу, дослідницькі центри, лабораторії та знані далеко за межами Канади підприємства.

*

Квебек був і центром подій, що визначали історію другої половини ХХ століття. Можна згадати, наприклад, l’Expo-1967 чи Олімпіаду-1976. У Квебеку розміщено кількох організацій, таких як ІКАО чи ІАТА.

У Квебеку є своя власна імміграційна програма, що трохи від власне канадської. Кілька тисяч іммігрантів щороку приїздять у Квебек.

Наш сайт було як джерел про Квебек для тих, хто хотів би дізнатися більше  про його обширну територію, людей, що його населяють, його історію, географію, політичну систему, традиції, принади, можливості для навчання, роботи чи.

Неважливо, чи ви у Квебеку, чи туди поїхати, чи просто пишете  роботу про Канаду. Дані, наведені на нашому сайті, допоможуть вам відкрити для себе цю провінцію, ознайомитися з її звичаями, традиціями, історією тощо.

На даний час наш сайт Квебек французькою, але ми також плануємо більш-менш повну англійську версію. Якщо ж ви хочете читати статті своєю мовою, без вагань нам свої.

Une jeune fille en bronze. Photo : GrandQuebec.com.

À lire :

Laisser un commentaire